پرسونای مشتری چیست؟

می‌دانید دلیل این‌که برخی برندها بودجه‌های میلیاردی صرف تبلیغات می‌کنند اما مشتری چندانی ندارند چیست؟ البته که این اتفاق می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، اما مهم‌ترین دلیل این است که آن‌ها مخاطبان خود را نمی‌شناسند، ویژگی‌های بارز آن‌ها را نمی‌دانند و اصلاً نمی‌دانند برای چه کسی دارند محصول تولید می‌کنند. به این ترتیب زمان و هزینۀ زیادی هدر می‌رود و دست آخر هم خبری از آن نتایجی که انتظار می‌رفته نیست.

با این مقاله پرسونای مشتریان خود را پیدا کنید.


بیزینس پلن چیست؟

 بیزینس پلن چیست، چگونه به دادتان می‌رسد، چرا اینقدر مهم است و چطور یک بیزینس پلن کامل و به‌دردبخور تهیه کنیم!با داشتن یک بیزینس پلن کامل:می‌توانید بفهمید که بیزینس‌تان را شروع کنید یا نهمی‌توانید بفهمید که ایده شما ارزش سرمایه‌گذاری دارد یا نهمی‌توانید سرمایه‌گذار جذب کنیددرباره توسعه کسب‌وکارتان بهتر تصمیم‌گیری می‌کنیداهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت تعیین می‌کنید.


بیزینس مدل چیست؟

مقاله امروز به درد چه کسانی می‌خورد؟

همه کسانی که صاحب کسب‌وکار هستند و میخواهند دید یکپارچه‌ای به آن داشته باشند

همه افرادی که به فکر رشد کسب‌وکارشان هستند

در این مقاله با ماهیت مدل کسب و کار، بوم مدل کسب و کار، مزایای استفاده و نحوه خلق مدل کسب و کار آشنا می‌شوید.سپس یک نمونه مدل کسب و کار را قدم به قدم با هم ترسیم می‌کنیم. بعد از خواندن مقاله می‌توانید بوم خودتان را ترسیم و برای مدیریت کارتان استفاده کنید. 


Top